Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Teslimat Bilgisi

Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

30,00 TL'dir. 

 Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme '' ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

 

Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz PTT Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize PTT Kargodan gönderebilirsiniz. Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi 0 850 304 02 26 numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde PTT kargo ile kargo ücreti ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla PTT kargodan gönderebilirsiniz.

Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. PTT kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi PTT kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.

 

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların  kargo iade ücreti 

Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

Besiktaskitabevi.com üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 1 iş günü sonra yurtiçi Kargoya verilmektedir. Besiktaskitabevi.com satışını yaptığı tüm ürünleri Yurtiçi Kargo ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-6 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda, info@besiktaskitabevi.com mail adresinden yardım alabilirsiniz.

Kapat