Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

İptal, İade Ve Değişim Şartları

  • Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

 

Mesafeli Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterimiz kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 30 (Otuz) gün içinde (Aksesuarlarda 15 gün) herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde info@besiktaskitabevi.com adresine e-posta yolu ile açık bir bildirimde bulunulması ve ürünün 8. maddede belirtilen cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerden olmaması gerekir. İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. İç giyim ve kozmetik ürünleri ile kişiselleştirilmiş ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Ürün/ürünleri Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi Yurtiçi Kargo cari kod: 342041617 koduyla aşağıdaki adrese gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo’ya teslim edebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde kargo ücreti kabul edilmemektedir.

 

  • Ürünleri hangi iade adresine yapmalıyım?

 

İade Adresi: Cihannüma,Barbaros Blv. No:39 Beşiktaş İstanbul

  • Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

 

İade etmek istediğiniz ürünlerinizi 30 gün içerisinde belirtilen adrese gönderebilirsiniz.

 

  • Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

 

İç giyim, çorap ve kozmetik ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.

 

  • İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

 

Gönderilerinizi Yurtiçi Kargo ile yaptığınız takdirde ödeme yapmayacaksınız. Diğer kargo şirketleri için ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

  • Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

 

E-posta adresinize gönderilen e-faturanız ile ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

 

  • İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

 

İade ettiğiniz ürünlerin geri ödemeleri 7 İş günü içerisinde yapılmaktadır.

 

  • Onlinedan aldığım ürünü mağazadan iade/değişim yapabilir miyim?

 

Beşiktaş Kitabevi sanal mağazadan alınan ürünler yalnızca Beşiktaş Kitabevi sanal mağazaya iade edilebilir, değişim yapılmamaktadır.

 

  • Beşiktaş Kitabevi Sanal Mağazadan Almış Olduğum Bir Ürünü Başka Bir Beden/Renk Ya Da Başka Bir Ürünle Değiştirebilir Miyim?

 

Sipariş verilmiş olunan ürünlerin değişimleri yapılamamaktadır. Önce satın alınmış olan ürünün iade edilmesi, ardından yeni sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

  • İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

 

Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.

Kapat